dealers zoeken
dealers in uw buurt

Team Ons team staat altijd voor u klaar!


Het team rondom de Biohort producten staat ten alle tijde voor u klaar. Uw directe aanspreekpartner vindt u onder Klantenservice  of in de productie. Wij verheugen ons op uw aavraag!

 

 

Team

Bureau en Service

Dr. Josef Priglinger

Directeur

Mag. BSc. Dietmar Schram, BSc.

Leitung Kundenservice

dietmar.schram@biohort.at

Ursula Wögerbauer
Christine Hofer
Stefanie Binder

Junior Country Managerin

stefanie.binder@biohort.at

Prok. Mag. Sylvia Kriechbaum

hoofd boekhouding

sylvia.kriechbaum@biohort.at

Sigrid Lahnsteiner
Monika Saxinger
Katrin Märzinger
Petra Wolkerstorfer
Petra Fürst

Payroll accounting

petra.fuerst@biohort.at

Dr. Josef Priglinger

Directeur

Mag. Johanna Priglinger

Verkoop Noord-Europa

johanna.priglinger@biohort.at

Stefan Wagner

verkoop Oostenrijk & Duitsland

stefan.wagner@biohort.at

Sandra Zoutenbier

verkoop Nederland

sandra.zoutenbier@biohort.at

Ben Mombers

verkoop Belgie

ben.mombers@biohort.at

Grégoryenne Helmreich
Mag. Andrea Aichinger

Sales Italy / Sales assistant France

andrea.aichinger@biohort.at

Peter Radler

verkoop Spanje

peter.radler@biohort.at

Anna Fliesser
Eveline Lindorfer
Arno Pirngruber

E-Commerce-Manager

arno.pirngruber@biohort.at

Christian Hölzl

buitendienst Oostenrijk

christian.hoelzl@biohort.at

Richard Paulitsch

buitendienst Oostenrijk / Zuid Tirol

richard.paulitsch@biohort.at

Stefan Wagner

verkoop Oostenrijk & Duitsland

stefan.wagner@biohort.at

Christa Sonnleitner
Erich Dannerbauer

hoofd werktuigbouw / ontwikkeling

erich.dannerbauer@biohort.at

David Wolkerstorfer
Alexander Reischl
David Reiter
Sebastian Strasser
Roland Peherstorfer
Christina Lang
Julian Koller
Mag. Mario Stifter

Head of purchasing department

mario.stifter@biohort.at

Horst Kreuzwieser
Roland Kiesl
Sophia Verena Wögerbauer
Tina Falkner
Ing., MAS Christoph Hamberger, MAS

hoofd inkoop/arbeidsvoorbereiding

christoph.hamberger@biohort.at

Andreas Hofer

voorbereiding CasaNova

andreas.hofer@biohort.at

Michael Kraml

voorbereiding CasaNova

michael.kraml@biohort.at

Katrin Pühringer

voorbereiding CasaNova

katrin.puehringer@biohort.at

Thomas Reischl

voorbereiding CasaNova

thomas.reischl@biohort.at

Wolfgang Hartl

voorbereiding CasaNova

wolfgang.hartl@biohort.at

Christian Simader

IT

Herbert Silber
Johannes Hauder
Florian Humenberger
Marco Sulzermeier

kwaliteitscontrole

marco.sulzermeier@biohort.at

Christian Füreder

kwaliteitscontrole

christian.fuereder@biohort.at

Alexander Traxler

kwaliteitscontrole

alexander.traxler@biohort.at

Stefan Hofer

kwaliteitscontrole

stefan.hofer@biohort.at

Sascha Bernecker

expeditie

Productie

Helmut Pichler

Production manager

Christian Falkner

constructie

Wolfgang Hofmann

constructie

Michael Königstorfer

constructie

Johann Stelzer

constructie

Bernhard Anderl

NC-programmer

Michael Ecker

productie

Marco Frischleder

productie

Andreas Götzendorfer

productie

Jürgen Grims

productie

Patrick Groiß

productie

Christian Lindorfer

productie

Bernhard Oberngruber

productie

Michael Rachinger

productie

Uwe-Ferencz Rajki

productie

Andreas Wolfmaier

productie

Klaus Altendorfer

productie

Franz Amerstorfer

productie

Friedrich Anzinger

productie

Tobias Aumüller

productie

Halil Ibrahim Aydra

productie

Manuel Baier

productie

Florian Bauer

productie

Helmut Bäuml

productie

Erdenepurev Begzsurn

productie

Dominik Bindl

productie

Johannes Bock

productie

Manuel Brunner

productie

Stefan Buemberger

productie

Rudolf Deisenhamer

productie

Rupert Diendorfer

productie

Josef Donabauer

productie

Erwin Donninger

productie

Markus Dorfner

productie

Andreas Ehrengruber

productie

Meinhard Eichinger

productie

Josef Fuchs

productie

Stefan Gabriel

productie

Maximilian Ganglbauer

productie

Andreas Gierlinger

productie

Bernhard Gierlinger

productie

Christoph Hartl

productie

Kuldip Heer

productie

Gerhard Hofer

productie

Johann Hofer

productie

Erich Hofmann

productie

Patrick Hofwartner

productie

Alois Höglinger

productie

Stephan Huitema

productie

Avdi Hulaj

productie

Meriton Hulaj

productie

Gerhard Kraml

productie

Reinhold Krenn

productie

Christoph Lehner

productie

Stefan Leitner

productie

Alajdin Mamuti

productie

Michael Märzinger

productie

Benjamin Mitgutsch

productie

Josef Mitter

productie

Dominik Öller

productie

Andreas Pfleger

productie

Mathias Prokesch

productie

Michael Pühringer

productie

Dominik Pühringer

productie

Ernst Reichenberger

productie

Petrus Reisinger

productie

Johann Rothberger

productie

Dietmar Salzer

productie

Josef Schönhuber

productie

Bernhard Schwentner

productie

Matthias Stieglbauer

productie

Selim Sylaj

productie

Herbert Thaller

productie

Mario Tomaschko

productie

Christoph Weberschläger

productie

Tobias Weidinger

productie

Krzysztof Wieczorek

productie

Anton Wimmer

productie

Marco Wöhrer

productie

Kurt Zehetbauer

productie

Erwin Zimmermann

productie

Christoph Zoitl

productie

Wolfgang Kurzenkirchner

productie

Wolfgang Starlinger

productie

Andreas Wiesinger

productie

Wolfgang Eder

productie

Andreas Wolfmayr

productie

Thomas Winkler

werktuigbouw

Georg Schwarz

werktuigbouw

Thomas Weishäupl

werktuigbouw

Michael Maierhofer

werktuigbouw

Michael Has

werktuigbouw

Ernst Stürmer

werktuigbouw

Dominik Höglinger

werktuigbouw

Nico Öhler

werktuigbouw

Thomas Gruber

Metal technician / trainee

Daniel Stubinger

Metal technician / trainee

Raphael Nico Kraml

Tool construction / trainee

Tobias Martin Pfleger

Tool construction / trainee

Elias Schinkinger

Metal technician / trainee

Julian Karl

Metal technician / trainee

Magazijn/ verzending

Stefan Bogner

productie

Thomas Höglinger

productie

Alexander Humenberger

productie

Dominik Inezberger

productie

Mario Schaubmaier

productie

Martin Raab

productie

Martin Santner

productie

Christian Schürz

productie

Hermann Dorner

productie

Johann Huber

Depot

Erwin Moser

Depot

Manfred Breiteneder

expeditie

Clemens Flandorfer

expeditie

Franz Füreder

productie

Franz Lanzersdorfer

expeditie

Alfred Luger

expeditie

Roland Plöckinger

productie

Bernhard Radinger

expeditie

Lukas Randacher

expeditie

Erwin Schlagnitweit

expeditie

Gerwin Wöss

expeditie

Franz Mader

opbouwservice

Kevin Radler-Wöss

Opbouwservice

Keuken

Zsolt Elekes

(Gasthaus Lang)

Manuela Reitetschläger

Keukenhulp

Michael Lang

(Gasthaus Lang)