dealers zoeken
dealers in uw buurt

Team Ons team staat altijd voor u klaar!


Het team rondom de Biohort producten staat ten alle tijde voor u klaar. Uw directe aanspreekpartner vindt u onder Klantenservice  of in de productie. Wij verheugen ons op uw aavraag!

 

 

Team

Directeur

Dr. Josef Priglinger

Directeur

Bedrijfsleiding

Prok. Rupert Peherstorfer

bedrijfsleider

Dipl.-Ing. Maximilian Priglinger

Corporate Lean Manager

DI (FH) Martin Höller, MSc

Stv. Betriebsleiter

Jasmin Poxrucker

Assistenz Betriebsleitung / Technik

Verkoop / Marketing

Dr. Josef Priglinger

Directeur

Mag. Johanna Priglinger

Verkoop Noord-Europa

Mag. Mario Stifter
Stefan Wagner

verkoop Oostenrijk & Duitsland

stefan.wagner@biohort.at

Arno Pirngruber

E-Commerce-Manager

arno.pirngruber@biohort.at

Grégoryenne Helmreich
Mag. Andrea Aichinger

Sales Italy / Sales assistant France

andrea.aichinger@biohort.at

Sandra Zoutenbier

verkoop Nederland

sandra.zoutenbier@biohort.at

Ben Mombers

verkoop Belgie

ben.mombers@biohort.at

Peter RadIer

verkoop Spanje

peter.radler@biohort.at

Stefanie Binder, BA

Junior Country Managerin

stefanie.binder@biohort.at

Manuel Hötzmanseder

Product Manager CasaNova

manuel.hoetzmanseder@biohort.at

Mag. Silvia Leitenmüller

Vertrieb Skandinavien

silvia.leitenmueller@biohort.at

Eveline Lindorfer
Anna Fliesser
Christian Hölzl

buitendienst Oostenrijk

christian.hoelzl@biohort.at

Richard Paulitsch

buitendienst Oostenrijk / Zuid Tirol

richard.paulitsch@biohort.at

Stefan Wagner

marketing

Christa Sonnleitner

marketing

Manuel Oberngruber

marketing

Technik / F & E

DI. (FH) Martin Höller, MSc

Technischer Leiter

Erich Dannerbauer

Stv. Technischer Leiter

Johannes Hartl

bedrijfsleider

Alexander Reischl

Anlagentechniker

Ing. David Wolkerstorfer

Leitung Produktentwicklung

David Reiter

constructie

Sebastian Strasser

constructie

Thomas Weishäupl

Produktentwicklung

Florian Ehrengruber

huismeester

Peter Agfalterer

Stage

Productie

Ing. Christoph Hamberger,MAS

Leitung Produktionsplanung

Michael Kraml, MSc

Stv. Leitung Produktionsplanung

Michael Atzgerstorfer

voorbereiding CasaNova

Wolfgang Hartl

voorbereiding CasaNova

Andreas Hofer

voorbereiding CasaNova

Katrin Pühringer

voorbereiding CasaNova

Thomas Reischl

voorbereiding CasaNova

Christian Simader

productie

Vanessa Höfler

Produktionsplanung / Lehrling

Marco Sulzermeier

kwaliteitscontrole

Sascha Bernecker

kwaliteitscontrole

Christian Füreder

kwaliteitscontrole

Stefan Hofer

kwaliteitscontrole

Alexander Traxler

kwaliteitscontrole

Helmut Pichler

Leitung Produktion

Christian Falkner

constructie

Wolfgang Hofmann

constructie

Michael Königstorfer

constructie

Johann Stelzer

constructie

Bernhard Anderl

CNC-programmer

Michael Ecker

productie

Marco Frischleder

productie

Stefan Gabriel

productie

Jürgen Grims

productie

Patrick Groiß

productie

Stefan Leitner

productie

Christian Lindorfer

productie

Bernhard Oberngruber

productie

Dominik Öller

productie

Dominik Pühringer

productie

Michael Rachinger

productie

Uwe-Ferencz Rajki

productie

Andreas Wolfmaier

productie

Christoph Zoitl

productie

Halil Ibrahim Aydar

Verpackungsvorarbeiter

Stefan Bogner

Verpackungsvorarbeiter

Rudolf Deisenhamer

Verpackungsvorarbeiter

Reinhold Krenn

Verpackungsvorarbeiter

Christian Schürz

Verpackungsvorarbeiter

Christoph Weberschläger

Verpackungsvorarbeiter

Klaus Altendorfer

productie

Franz Amerstorfer

productie

Friedrich Anzinger

productie

Tobias Aumüller

productie

Helmut Bäuml

productie

Manuel Baier

productie

Florian Bauer

productie

Erdenepurev Begzsuren

productie

Dominik Bindl

productie

Johannes Bock

productie

Roman Breiteneder

productie

Rupert Diendorfer

productie

Josef Donabauer

productie

Erwin Donninger

productie

Markus Dorfner

productie

Andreas Ehrengruber

productie

Meinhard Eichinger

productie

Manfred Endmeier

productie

Franz Fidler

productie

David Fuchs

productie

Josef Fuchs

productie

Andreas Gierlinger

productie

Bernhard Gierlinger

productie

Kevin Grilnberger

productie

Markus Hacklbauer

productie

Christoph Hartl

productie

Kuldip Heer

productie

Alois Höglinger

productie

Gerhard Hofer

productie

Erich Hofmann

productie

Patrick Hofwartner

productie

Heinrich Huber

productie

Stephan Huitema

productie

Avdi Hulaj

productie

Meriton Hulaj

productie

Gerhard Kraml

productie

Rainer Kroh

productie

Christoph Lehner

productie

Michael Märzinger

productie

Alajdin Mamuti

productie

Benjamin Mitgutsch

productie

Josef Mitter

productie

Andreas Pfleger

productie

Werner Pirngruber

productie

Michael Pühringer

productie

Lukas Randacher

productie

Petrus Reisinger

productie

Oskar Reitberger

productie

Johann Rothberger

productie

Dietmar Salzer

productie

Josef Schaffranek

productie

Josef Schönhuber

productie

Bernhard Schwentner

productie

Matthias Stieglbauer

productie

Selim Sylaj

productie

Mario Tomaschko

productie

Tobias Weidinger

productie

Krzysztof Wieczorek

productie

Anton Wimmer

productie

Marco Wöhrer

productie

Kurt Zehetbauer

productie

Erwin Zimmermann

productie

Andreas Wiesinger

productie

Wolfgang Eder

productie

Wolfgang Kurzenkirchner

productie

Wolfgang Starlinger

productie

Andreas Wolfmayr

productie

Thomas Winkler

Stv. Leitung Werkzeugbau

Georg Schwarz

werktuigbouw

Ernst Stürmer

werktuigbouw

Michael Has

werktuigbouw

Thomas Gruber

Tool construction / trainee

Daniel Stubinger

Tool construction / trainee

Raphael Nico Kraml

Tool construction / trainee

Tobias Martin Pfleger

Tool construction / trainee

Elias Schinkinger

Tool construction / trainee

Julian Karl

Tool construction / trainee

Moritz Bruckner

Tool construction / trainee

Andre Krenn

Tool construction / trainee

Tobias Mandl

Tool construction / trainee

Logistik

Christian Traxler, BSc MA

Leiter Lagerlogistik

Hermann Dorner

productie

Thomas Höglinger

productie

Alexander Humenberger

productie

Dominik Inezberger

productie

Mathias Prokesch

productie

Martin Raab

productie

Martin Santner

productie

Mario Schaubmaier

productie

Johann Huber

Depot

Erwin Moser

Depot

Roland Peherstorfer

Leitung Distribution

Christina Lang

Distribution

Julian Koller

Distribution

Manfred Breiteneder

expeditie

Clemens Flandorfer

expeditie

Lukas Gajdos

expeditie

Franz Lanzersdorfer

expeditie

Alfred Luger

expeditie

Matthias Mitgutsch

expeditie

Roland Plöckinger

expeditie

Bernhard Radinger

expeditie

Markus Reinthaler

expeditie

Erwin Schlagnitweit

expeditie

Gerwin Wöss

expeditie

Bureau en Service

Mag. Dietmar Schram, BSc

Leitung Kundenservice

dietmar.schram@biohort.at

Christine Hofer
Daniela Ortner

Klantenservice

daniela.ortner@biohort.at

Melanie Pfeifer
Sabine Taraszkievicz
Karina Wögerbauer
Claudia Kriegner
Christina Groiss
Johanna Sexlinger
Carina Winkler

Klantenservice

carina.winkler@biohort.at

Tamara Lorenz

Klantenservice

tamara.lorenz@biohort.at

Sonja Pernsteiner

Klantenservice/leerling

sonja.pernsteiner@biohort.at

Anna Reinthaler

Klantenservice/leerling

anna.reinthaler@biohort.at

Katrin Willnauer
Mag. Mario Stifter

Leitung Einkauf

Ing. Horst Kreuzwieser

Stv. Leitung Einkauf

Roland Kiesl

inkoop

Sophia Verena Wögerbauer

inkoop

Tina Falkner

inkoop

Prok. Mag. Sylvia Kriechbaum

Capo contabilitá

Sigrid Lahnsteiner

Boekhouding

Katrin Märzinger

Boekhouding

Monika Saxinger

Boekhouding

Mag. Walter Fuchs-Eisner

Leitung Human Resources

Mag. MBA Andrea Baumgartner

Personalentwicklung

Petra Wolkerstorfer

personeelszaken

Mag. Marion Götzendorfer

personeelszaken

IT

Herbert Silber

IT

Johannes Hauder

werktuigbouw

Florian Humenberger

werktuigbouw

Franz Mader

Opbouwservice

Kevin Radler-Wöss

Opbouwservice

Michael Lang

Gasthaus Lang

Zsolt Elekes

Gasthaus Lang